Podreperuj swój budżet i zgarnij premię za pracę w wakacje!

W czasie wakacji wielu naszych stałych współpracowników udaje się na urlop. W związku z tym możemy zaproponować wyjazdy na pełne dwa miesiące lub krótsze 2-6 tygodniowe zastępstwa.

Zgłoś się już dziś!

Dla nauczycieli staramy się znaleźć takie oferty pracy, które pozwolą nie tylko podreperować domowy budżet (stawki od 1000 do 1600 EUR netto miesięcznie), ale dadzą również możliwość poćwiczenia w praktyce umiejętności językowych w codziennych rozmowach z osobami starszymi. Mamy w ofercie zlecenia w ciekawych miejscach w Niemczech.

 

Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem w okresie wakacyjnym możesz zarobić jeszcze więcej, dzięki naszej premii letniej.

 

Informacje i zgłoszenia przez formularz na stronie lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 pod nr telefonu stacjonarnego w Poznaniu: 61 662 10 81 lub 82. Można również wysłać SMS na nr 668 224 060 o treści "Praca dla nauczyciela". Oddzwonimy!

Dlaczego praca w opiece dla nauczycieli?

Wszyscy wiedzą, że praca nauczyciela wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Oczywiście nauczyciele mogą pracować mniej, ale pensja nie jest zbyt wygórowana, więc często decydują się na dodatkowe zajęcia. Udzielają korepetycji, biorą dodatkowy etat lub jego część w innej szkole.

 

Plusem tej pracy na pewno są wakacje, ferie, wszystkie święta, długie weekendy. Nie mniej z całą pewnością nie rekompensuje to obciążeń psychicznych związanych z tą pracą. Bardzo stare przekleństwo mówi: "Obyś cudze dzieci uczył". Wielki Słownik Języka Polskiego tłumaczy to jako  „nie ma nic gorszego niż praca nauczyciela”.  Świadczy to tylko o tym, jak trudny jest to zawód i ile cierpliwości, a może jak wielkiego powołania potrzeba, żeby go wykonywać.

 

Wakacje to dla nauczycieli czas na regenerację i zbieranie sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Wiemy, że wykonują bardzo trudną i obciążającą pracę. Mimo to zachęcamy ich gorąco do podjęcia w okresie letnim pracy w charakterze opiekuna osób starszych. Jest to świetna okazja do zasilenia domowego budżetu, a także – co szczególnie ważne w przypadku germanistów – do kontaktu z żywym językiem niemieckim.

 

Sprawdź aktualne oferty -> praca opieka Niemcy

 

Jagoda Wawrzynowicz

Jagoda Wawrzynowicz

Przez wszystkich nazywana Jagodą, w firmie CareWork pełni rolę dyrektora do spraw rozwoju biznesu. Z branżą opiekuńczą związana jest ponad 20 lat i zna ją od podszewki, gdyż zaczynała jako opiekunka seniorów. W swojej karierze zawodowej zajmowała się także szkoleniem językowym i merytorycznym osób zainteresowanych pracą w opiece, a także organizacją usług opiekuńczych w Polsce. To ostatnie czyni z niej ekspertkę w zakresie faktycznych oraz prawnych różnic pomiędzy opieką w naszym kraju i u naszych zachodnich sąsiadów. O współpracujące z CareWork opiekunki dba także pełniąc funkcję inspektora danych osobowych.

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

W CareWork lato pełne premii!

W CareWork lato pełne premii!

Nawet 150 EURO NETTO ekstra za pracę w wakacje.

Czy praca opiekuna osób starszych jest pracą z przyszłością?

Czy praca opiekuna osób starszych jest pracą z przyszłością?

Jedną z podstawowych cech rynku pracy jest jego zmienność. Kiedyś trendy w zakresie tzw. zawodów przyszłości zmieniały się wolniej. Dziś zmiany te są coraz szybsze.

Cechy idealnej opiekunki

Cechy idealnej opiekunki

Jeszcze nigdy nie pracowałeś w opiece i zastanawiasz się, czy masz predyspozycje do wykonywania opieki nad osobami starszymi? Zapraszamy do testu!

Opiekunka w Niemczech. Jak pozostać w kontakcie z bliskimi?

Opiekunka w Niemczech. Jak pozostać w kontakcie z bliskimi?

Praca w opiece w Niemczech wiąże się z szeregiem wyzwań i wyrzeczeń. Najpoważniejszym z nich jest brak stałego, osobistego kontaktu z najbliższymi. Opiekunka w Niemczech tęskni za rodzicami, współmałżonkiem, dziećmi, wnukami czy przyjaciółmi.

Praca dla opiekunek w Niemczech - specyfika zawodu

Praca dla opiekunek w Niemczech - specyfika zawodu

Choć branża opiekuńcza wciąż się rozrasta, nie wszyscy wiedzą, co tak naprawdę leży w zakresie obowiązków opiekunów i opiekunek osób w podeszłym wieku.