Opiekunowie CareWork zawsze warci pochwał!

W pracy opiekunek i opiekunów liczą się oczywiście wynagrodzenia, ale równie ważne jest docenienie ich wysiłku i zaangażowania. Zwykłe dobre słowo na temat efektów, które przynosi praca opiekunek i opiekunów jest bardzo cenne. Na szczęście krzywdzące opinie na temat pracy w opiece nie zawsze się sprawdzają i dociera do nas wiele pozytywnych głosów.

Pozytywna praca opiekunek i opiekunów

 

Otrzymaliśmy dziś od rodziny naszego podopiecznego spontaniczną wiadomość dotyczącą pracy – nie opiekunki, ale naszego opiekuna. Wystarczyło 30 dni troskliwej, rzetelnej i wytrwałej pracy, żeby starszy pan wrócił do formy. Jakie to miłe! Aż chce się pracować! Dziękujemy Panu Krzysztofowi – kolejnej osobie, która swoją dobrą pracą buduje pozytywny wizerunek nie tylko CareWork, ale ogólnie opiekunek i opiekunów w Niemczech.

 

Hallo CareWork-Team,

 

Ihnen vielen Dank für Krzysztof. Wir hatten heute einen Termin bei der Hausärztin und die ist wirklich begeistert wie sich mein Vater erholt hat, d.h. wie er läuft und spricht. Das Gewicht hat sich jetzt bei 50 bzw. 51 kg eingespielt und bleibt konstant, nachdem es sich in der ersten Zeit durch die Wassertablette jeden Tag um 1 kg vermindert hat. Die Laborwerte sind gut und die Lunge ist frei. Wir selbst wissen, dass er sich wohl fühlt und gut mit Krzysztof zurecht kommt. Sie laufen viel mit dem Rollator und im Haus läuft er mittlerweile ohne Festhalten. Zur Dusche in den Keller sind wir immer zu zweit, aber auch das geht ohne Schwierigkeiten. Auf jeden Fall sind wir sehr beruhigt und froh, dass Krzysztof so routiniert und aufmerksam ist. Unser Vater ist in den besten Händen und macht immer noch Fortschritte!

 

Wir haben immer noch einiges zu organisieren, aber es ist mittlerweile überschaubar.

 

Liebe Grüße

 

Ingrid L.

 

 

Dziękujemy za Krzysztofa. Dziś, w trakcie wizyty, usłyszeliśmy od lekarza, że ojciec jest wypoczęty i zregenerowany. Jego waga ustabilizowała się po wcześniejszych spadkach a wyniki są dobre. Zauważyliśmy, że ojciec dobrze czuje się w towarzystwie Krzysztofa i świetnie się z nim rozumie. Dużo spacerują za pomocą chodzika, dzięki czemu ojciec po domu zaczął poruszać się już samodzielnie, bez podpierania się. Nasz ojciec jest w dobrych rękach i z dnia na dzień robi postępy. Jesteśmy spokojni i zadowoleni z tego, że Pan Krzysztof jest taki zdyscyplinowany.

 

Mamy jeszcze nadal dużo do zorganizowania, lecz teraz jest to znacznie łatwiejsze.

 

Pozdrawiam,

 

Ingrid L.

 

 

Pozdrawiamy Pana Krzysztofa, jego podopiecznego, wszystkie opiekunki i wszystkich opiekunów, którzy swoją codzienną pracą pokazują, co to znaczy być dobrym człowiekiem.

 

Pamiętajcie – dobro wraca!

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszych ogłoszeń w dziale "Praca Niemcy opieka".

Jagoda Wawrzynowicz

Jagoda Wawrzynowicz

Przez wszystkich nazywana Jagodą, w firmie CareWork pełni rolę dyrektora do spraw rozwoju biznesu. Z branżą opiekuńczą związana jest ponad 20 lat i zna ją od podszewki, gdyż zaczynała jako opiekunka seniorów. W swojej karierze zawodowej zajmowała się także szkoleniem językowym i merytorycznym osób zainteresowanych pracą w opiece, a także organizacją usług opiekuńczych w Polsce. To ostatnie czyni z niej ekspertkę w zakresie faktycznych oraz prawnych różnic pomiędzy opieką w naszym kraju i u naszych zachodnich sąsiadów. O współpracujące z CareWork opiekunki dba także pełniąc funkcję inspektora danych osobowych.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Jak sobie radzić ze stresem i negatywnymi emocjami w opiece

Jak sobie radzić ze stresem i negatywnymi emocjami w opiece

Stres i negatywne emocje w jakimś momencie życia dopaść mogą każdego z nas. Nie omijają także opiekunek osób starszych w Niemczech.

10 przykazań prawidłowej opieki nad osobą starszą

10 przykazań prawidłowej opieki nad osobą starszą

Opieka nad osobą starszą to trudna, wymagająca i specyficzna praca. Jeśli dodatkowo jest to praca w Niemczech, opieka staje się jeszcze bardziej wymagająca.

Opiekunki osób starszych - czym muszą się charakteryzować?

Opiekunki osób starszych - czym muszą się charakteryzować?

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że opiekunki do osób starszych nie muszą posiadać jakiś specjalnych kwalifikacji. Zniedołężniałe osoby starsze są przecież trochę podobne do małych dzieci.

Opiekunki osób starszych w Niemczech - kto lub co psuje ich reputację?

Opiekunki osób starszych w Niemczech - kto lub co psuje ich reputację?

Decyzja o pozostawieniu rodziców we własnym domu i powierzeniu opieki nad nimi komuś obcemu wiąże się w wieloma dylematami. Chociaż znane są zalety tego rozwiązania, to pozostaje nieufność wobec osoby, która ma mieszkać z rodzicami przez średnio 2 miesiące non stop. Czy obawy Niemców są uzasadnione?

Za co w Niemczech chwali się polskie opiekunki osób starszych?

Za co w Niemczech chwali się polskie opiekunki osób starszych?

Starzenie się społeczeństwa to w Niemczech duży problem, który wiąże się z coraz większą troską o poprawę komfortu osób starszych. Ma to umożliwić seniorom spokojne przeżycie ich „jesieni życia”. Z tym trendem związane jest coraz większe zapotrzebowaniem na polskie opiekunki osób starszych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.