Kolejne szkolenie CareWork dla opiekunów już 9 stycznia

Kolejne szkolenie CareWork dla opiekunów osób starszych w Niemczech zaplanowano po grudniowej przerwie w cyklu – zaraz na początku stycznia.

 

W ramach bezpłatnego kursu on-line tym razem poruszony zostanie temat ustanowienia i funkcjonowania opiekuna prawnego w związku z ubezwłasnowolnieniem podopiecznego na skutek utraty możliwości samostanowienia. Bez wątpienia związane z tym kwestie są interesujące dla opiekunów osób starszych. Przede wszystkim dlatego, że stan zdrowia ich podopiecznego może ulec zmianie i może wystąpić nagła konieczność ubezwłasnowolnia chorego, a co za tym idzie ustanowienia opiekuna prawnego. Takie sytuacje wymagają często od opiekunów osób starszych w Niemczech dużej elastyczności, ponieważ oznaczają współpracę z opiekunem prawnym, a czasami nawet wprowadzenie zmian w swojej pracy. Firma CareWork organizując szkolenia ma nadzieję, że przekazywana podczas szkoleń wiedza przygotuje ich na wystąpienie takich sytuacji, a co za tym idzie pozytywnie wpłynie na komfort pracy opiekunów.

 

 „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”

Szkolenia CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech” poświęcono kwestiom etyczno-prawnym, z którymi styczność mogą mieć osoby zajmujące się opieką nad seniorami w Niemczech. Każde ze szkoleń służy omówieniu konkretnego tematu i ma na celu przekazanie wiedzy w przystępny sposób. Dodatkowo po każdej prezentacji z komentarzem specjalisty, przewidziano czas na pytania uczestników. Trzeba mieć jednak świadomość, że w praktyce zagadnienia te często łączą się i mają na siebie wpływ, dlatego bez wątpienia warto uczestniczyć w każdej części szkolenia. Gesetzlicher Betreuer to już trzecie już e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Poprzednie dotyczyły Patientenverfügung (testamentu życia) Vorsorgevollmacht (pełnomocnictwa prewencyjnego). Na szczęście dla osób, które nie mogą wziąć udziału w szkoleniu na żywo, firma CareWork przygotowała wideo-relacje, z którymi zapoznać można się w dogodnym dla siebie czasie.

Zapisy: bezpłatny udział, ograniczona liczba miejsc

Dzięki elektronicznej i interaktywnej formule w szkoleniu na żywo na temat Gesetzlicher Betreuer może uczestniczyć każdy, bez względu na miejsce pobytu. Wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres: marketing@carework.pl. Dla zarejestrowanych uczestników przygotowano certyfikaty.

 

 

9 STYCZNIA
START: godz. 20:00

 

WAŻNE

Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w szkoleniu.
Wystarczy wysłać wiadomość na adres: marketing@carework.pl
Zapisy trwają do 3 stycznia.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Letnia premia w CareWork!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto dodatkowej premii! Szczegóły w naszych biurach - polecamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

CareWork zaprasza na szkolenia

Już wkrótce e-szkolenia z CareWork

Już w październiku startuje otwarty cykl szkoleń on-line „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Ciekawe tematy, najważniejsze zagadnienia praktyczne, dużo wiedzy w przystępnej formie.

Relacja z e-szkolenia: Patientenverfügung (testament życia)

Relacja z e-szkolenia: Patientenverfügung (testament życia)

Na początku października odbyło się pierwsze e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Omówiony został temat Patientenverfügung, czyli testamentu życia.

Kolejne e-szkolenie CareWork już w listopadzie

Kolejne e-szkolenie CareWork już w listopadzie

Vorsorgevollmacht, czyli pełnomocnictwo prewencyjne to temat drugiego szkolenia on-line z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Kwestie związane z tym pełnomocnictwem wzbudzają duże zainteresowanie, ponieważ w Polsce nie istnieje podobne rozwiązanie.

Relacja z e-szkolenia: Vorsorgevollmacht (pełnomocnictwo prewencyjne)

Relacja z e-szkolenia: Vorsorgevollmacht (pełnomocnictwo prewencyjne)

Kolejne e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech” dotyczyło Vorsorgevollmacht, czyli pełnomocnictwa prewencyjnego. Zobacz relację.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.