„Jak pracować, żeby nie żałować?”

Filmy szkoleniowe „Jak pracować, żeby nie żałować?” to efekt wieloletniej współpracy CareWork z opiekunami osób starszych – analizy zgłaszanych przez nich problemów zdrowotnych wynikających z obciążeń fizycznych związanych z wykonywaniem zawodu. Kurs, który ma na celu edukację w zakresie bezpieczeństwa pracy, dotyczy prewencji urazów kręgosłupa.

 

„Przygotuj się na nadchodzący dzień!”

Najnowszy odcinek „Jak pracować, żeby nie żałować?” dotyczy fizycznego przygotowania do codziennych obowiązków. Ponieważ podopieczni ze względu na choroby i wiek często są niepełnosprawni, wiele czynności opiekuńczych jest trudnych fizycznie i wymaga sprawności. W pracy opiekuna wyjątkowo ważne są przygotowanie i organizacja, dlatego ekspert CareWork w trakcie instruktażu prezentuje proste ćwiczenia, które warto wykonywać po przebudzeniu się i przed wykonywaniem konkretnych zadań. Regularność ćwiczeń w połączeniu ze zmianą nawyków i wykonywaniem czynności w przemyślany sposób pozwoli zmniejszyć ryzyko obciążeń i kontuzji.
 

Szkolenia CareWork dla opiekunów

Cykl „Jak pracować, żeby nie żałować?” to część oferty szkoleniowej CareWork dla opiekunów osób starszych. Równolegle CareWork prowadzi również inne szkolenia. W trakcie e-kursów „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech” przybliża kwestie prawne i etyczne związane z branżą opiekuńczą. CareWork zachęca również współpracujących z firmą opiekunów do samodzielnej nauki języka niemieckiego przy użyciu interaktywnych kursów dostępnych w aplikacji CareWork. Pakiet szkoleń CareWork ma na celu podniesienie kwalifikacji i wiedzy opiekunów oraz zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu ich pracy.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Jak pracować, żeby nie żałować?

Jak pracować, żeby nie żałować?

Rusza właśnie kolejny projekt szkoleniowy dla opiekunów i opiekunek osób starszych. Tym razem firma CareWork, mając świadomość trudów pracy w opiece, postawiła na przekazywanie wiedzy na temat prewencji urazów kręgosłupa. Szkolenia mają formę filmów instruktażowych z komentarzem eksperta.

Relacja z e-szkolenia: Patientenverfügung (testament życia)

Relacja z e-szkolenia: Patientenverfügung (testament życia)

Na początku października odbyło się pierwsze e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Omówiony został temat Patientenverfügung, czyli testamentu życia.

Relacja z e-szkolenia: Vorsorgevollmacht (pełnomocnictwo prewencyjne)

Relacja z e-szkolenia: Vorsorgevollmacht (pełnomocnictwo prewencyjne)

Kolejne e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech” dotyczyło Vorsorgevollmacht, czyli pełnomocnictwa prewencyjnego. Zobacz relację.

Relacja z e-szkolenia: gesetzlicher Betreuer (opiekun prawny)

Relacja z e-szkolenia: gesetzlicher Betreuer (opiekun prawny)

Trzecie już e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech” dotyczyło funkcjonowania opiekuna prawnego (gesetzlicher Betreuer). Relacja jest już dostępna!

Pomagaj - korzystaj

Pomagaj - korzystaj

Zupełnie nowy program lojalnościowy 1 stycznia 2020 roku ruszył nowy program lojalnościowy dla opiekunek i opiekunów CareWork. Już dziś poznaj jego szczegóły i sprawdź, jakie nagrody czekają na Ciebie!   Program lojalnościowy dla opiekunów osób starszych w Niemczech Program lojalnościowy...

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.