Aktualności

Chcesz wiedzieć co nowego w CareWork? W tym miejscu znajdziesz garść najnowszych i najciekawszych informacji z życia naszej firmy. Przeczytasz, gdzie można nas spotkać i co nowego znajdziesz w naszej ofercie. Opiekunom i opiekunkom CareWork, a także wszystkim osobom, które dopiero zastanawiają się nad podjęciem z nami współpracy, szczególnie polecamy aktualne wieści o premiach – wakacyjnych, świątecznych, za polecenie – kursach i szkoleniach oraz dedykowanych programach. Bądź na bieżąco.

 

Jak pracować, żeby nie żałować?
Aktualności

Jak pracować, żeby nie żałować?

Rusza właśnie kolejny projekt szkoleniowy dla opiekunów i opiekunek osób starszych. Tym razem firma CareWork, mając świadomość trudów pracy w opiece, postawiła na przekazywanie wiedzy na temat prewencji urazów kręgosłupa. Szkolenia mają formę filmów instruktażowych z komentarzem eksperta.
E-szkolenie CareWork: Gesetzlicher Betreuer (opiekun prawny)
Aktualności

E-szkolenie CareWork: Gesetzlicher Betreuer (opiekun prawny)

Przed nami kolejne, trzecie już e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Tym razem tematem będzie Gesetzlicher Betreuer, czyli funkcjonowanie opiekuna prawnego. Zapisy na szkolenie trwają tylko do 3 stycznia.
Opowiedz o jarmarku bożonarodzeniowym w Poznaniu
Aktualności

Opowiedz o jarmarku bożonarodzeniowym w Poznaniu

Świątecznie jarmarki w Niemczech cieszą się dużym powodzeniem. Organizowane są z rozmachem, mają wieloletnią tradycję i stanowią nieodłączny element przedświątecznych przygotowań. A jak jest w naszym kraju? Podopiecznych na pewno zainteresuje ten temat i chętnie dowiedzą się, jak wygląda jarmark w Poznaniu.
Zaproszenie do badania: Opiekunko, opiekunie - pozwól się poznać!
Aktualności

Zaproszenie do badania: Opiekunko, opiekunie - pozwól się poznać!

Naukowcy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z Poznania i Evangelische Hochschule Nürnberg rozpoczęli ważny projekt badawczy. Celem jest ustalenie potrzeb szkoleniowych osób zajmujących się opieką nad osobami starszymi w Niemczech. Zapraszamy do udziału w ankiecie!
świnka skarbonka
Aktualności

Pracownicze Plany Kapitałowe

Wybór instytucji zarządzającej PPK przez CareWork24 Sp. z o. o. Sp. k. oraz CareWork Sp. z o. o. Plus Sp. k.
Praca w opiece - opowiedz o łódzkiej Manufakturze po niemiecku
Aktualności

Praca w opiece - opowiedz o łódzkiej Manufakturze po niemiecku

Jesień w pełni a dni coraz krótsze. Jak wypełnić czas z podopiecznym? Jak sprawić by dni spędzane, ze względu na pogodę, głównie w domu mijały przyjemnie? Można opowiadać o Polsce! Świetną inspiracją będzie nasz cykl. W jego listopadowym odcinku prezentujemy łódzką Manufakturę.
Kolejne e-szkolenie CareWork już w listopadzie
Poradnik

Kolejne e-szkolenie CareWork już w listopadzie

Vorsorgevollmacht, czyli pełnomocnictwo prewencyjne to temat drugiego szkolenia on-line z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Kwestie związane z tym pełnomocnictwem wzbudzają duże zainteresowanie, ponieważ w Polsce nie istnieje podobne rozwiązanie.
CareWork z biegaczami
Aktualności

CareWork z biegaczami

Jesień to czas imprez sportowych. Organizowane są biegi, które poza swoim sportowym charakterem są świetną okazją do spotkań – również z zespołem CareWork!
Opowiedz o ratuszu w Lesznie po niemiecku
Poradnik

Opowiedz o ratuszu w Lesznie po niemiecku

Dbanie o podopiecznego to również towarzyszenie mu, poświęcanie czasu i uwagi. Warto zatem znaleźć wspólne tematy do rozmowy, aby czas mijał szybko i miło. Jednym z nich może być ojczyzna opiekuna i jej piękne zabytki, dlatego w kolejnym odcinku naszego cyklu „Opowiedz o Polsce” podsuwamy ciekawostki o Lesznie.
Niedożywienie w chorobie Parkinsona
Baza wiedzy

Niedożywienie w chorobie Parkinsona

W chorobie Parkinsona postępujące zwyrodnienie komórek w mózgu doprowadza stopniowo do utraty samodzielności. Poza objawami związanymi ze sprawnością ruchową i intelektualną, chorych często dotykają również inne problemy zdrowotne – w tym niedożywienie.
Premia za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie 2019 i Nowy Rok 2020
Aktualności

Premia za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie 2019 i Nowy Rok 2020

Lubicie planować? Już dziś wybierzcie dla siebie ofertę pracy na okres Świąt Bożego Narodzenia i na Nowy Rok. Czeka na Was atrakcyjna premia! Nie zwlekajcie - najlepsze zlecenia szybko znikają!
szklanka wody
Baza wiedzy

Niebezpieczne odwodnienie u seniora

Seniorzy są szczególnie narażeni na odwodnienie. Powodów jest kilka – upał, przyjmowane leki, ale również niechęć do spożywania płynów, zmniejszone pragnienie, problemy komunikacyjne, zapominanie a nawet… strach lub wstyd.
CareWork zaprasza na szkolenia
Aktualności

Już wkrótce e-szkolenia z CareWork

Już w październiku startuje otwarty cykl szkoleń on-line „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Ciekawe tematy, najważniejsze zagadnienia praktyczne, dużo wiedzy w przystępnej formie.
kościół w Legnicy
Aktualności

Praca w opiece w Niemczech - opowiedz podopiecznemu o Legnicy

W naszym cyklu „Opowiedz o Polsce!” prezentujemy wyjątkowe miejsca, których zdjęcia znajdują w kalendarzu CareWork. We wrześniu wracamy do pięknej Legnicy.
radiostacja w Gliwicach
Aktualności

Opowiedz o Gliwicach swojemu podopiecznemu

Opowiedz o Polsce! W naszym cyklu prezentujemy wyjątkowe miejsca w polskich miastach, których zdjęcia znajdują w kalendarzu CareWork na rok 2019. Sierpień poświęciliśmy radiostacji w Gliwicach.
dożynki gminno-parafialne w Krośniewicach
Aktualności

CareWork na dożynkach w Krośniewicach

W przedostatnią sobotę sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w dożynkach w Krośniewicach. Na mieszkańców gminy i gości czekały m. in. atrakcje i konkursy zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Piękna pogoda i świetna atmosfera sprawiły, że był to bardzo udany dzień.

Premia świąteczna

Już dziś zapytaj o naszą premię za pracę w Wigilię, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.