Szukasz pracy w opiece dla par?
Sprawdź ofertę opieki na godziny!

Niemiecka umowa o pracę
i bezpłatne zakwaterowanie.

1500 EUR „na rękę” na osobę

 

Opieka godzinowa dla par w Niemczech – Stuttgart i okolice

Wśród opiekunów seniorów w Niemczech jest spora grupa osób zainteresowanych pracą dla par. Wyjeżdżać razem chcą małżonkowie, partnerzy, przyjaciele. Niestety ofert opieki domowej z zakwaterowaniem pod jednym dachem jest niewiele.

 

Dla osób poszukujących pracy w opiece dla par idealnym rozwiązaniem jest opieka godzinowa. W tym systemie pracujesz 40 godzin tygodniowo, a resztę czasu spędzasz we własnym lokum razem z mężem, żoną czy partnerem. Masz wolne weekendy i wolne wieczory. Czas poza pracą przeznaczacie na odpoczynek lub to, co sprawia Wam przyjemność.

 

Opieka godzinowa to także mniejszy zakres obowiązków i po prostu łatwiejsza praca. Opiekunowie zajmują się przede wszystkim zakupami, gotowaniem oraz sprzątaniem. Zapewniają seniorom towarzystwo poprzez wspólne rozmowy lub spacery. W ich zakres zadań nie wchodzą obowiązki pielęgnacyjne, takie jak pomoc w myciu czy zmiana pieluch.

 

Praca w tym trybie to opieka bez dźwigania, bez pieluch i bez pracy nocnej. Masz kontakt z kilkoma podopiecznymi, nie spędzasz całych dni z tą samą osobą.

Interesuje Cię praca w opiece dla par na godziny?

Sprawdź, jakie są Twoje korzyści:

 • niemiecka umowa o pracę na pełny etat (40 godzin tygodniowo, czyli 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku)
 • niemiecki ubezpieczenie zdrowotne (oraz dostęp do polskiej służby zdrowia na podstawie karty EKUZ)
 • wynagrodzenie w wysokości 1500 EUR netto dla każdej osoby

 

Pracując na niemieckich warunkach zyskujesz dostęp do niemieckiego systemu emerytalnego, a tym samym, po spełnieniu warunków prawnych, możesz uzyskać niemiecką emeryturę.

 

Masz także płatny urlop w ustawowym wymiarze 25 dni oraz możliwość wybrania wypracowanych nadgodzin, dzięki czemu nawet częste powroty do Polski są w zasięgu ręki.

 

Niemiecka umowa o pracę daje Ci dostęp do świadczeń. Dzięki temu możesz otrzymać Kindergeld (zasiłek rodzinny) w wysokości aż 237 EUR netto/miesiąc – na każde dziecko do 18 roku życia lub do 25 roku życia, jeśli wciąż się uczy.

Decydując się na współpracę z CareWork zyskujesz dodatkowo:

 • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym z dostępem do kuchni
 • auto służbowe z kartą paliwową (i dodatkową opcją wykorzystywania w czasie wolnym od pracy)
 • tablet z dostępem do Internetu
 • pracę w Stuttgarcie lub jego najbliższych okolicach
 • zwrot kosztów pierwszego przejazdu na teren Niemiec

 

Naszą ofertę kierujemy do par, które:

 • posługują się językiem niemieckim w stopniu bardzo dobrym
 • mają minimum podstawowe doświadczenie w pracy z osobami starszymi
 • posiadają prawo jazdy (i praktykę w prowadzeniu pojazdów)
 • są zainteresowane długofalową współpracą

 

 

Telefon - ikona Skontaktuj się +48 725 996 089

lub już teraz!

Dodatkowo każda osoba gotowa podjąć z nami współpracę otrzyma bezpłatny dostęp do szkolenia on-line, dzięki któremu uzyska certyfikat poświadczający minimalne warunki wykształcenia w zakresie opieki domowej nad osobami starszymi w Niemczech. Szkolenie udostępnione zostanie w języku polskim, obejmuje ono 80 godzin szkolenia teoretycznego, które możesz realizować w dogodnym dla Ciebie terminie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.